VK Poliurs/Ozolnieki no Pērnavas atved bronzas medaļas

Aizvadītās nedēļas nogalē VK Poliurs/Ozolnieki un vēl viena komanda no Latvijas – VK Biolars/Jelgava devās uz Pērnavu, kur norisinājās BALTIJAS līgas noslēdzās spēles par sezonas 2015/2016 zeltu!

1/2 fināla spēlē Ozolnieku komanda tikās ar principiālajiem pretiniekiem – Jelgavas komandu. Šīs spēles sākums bija negaidīti nepatīkams, kad pirmajā setā tika iegūti 14 punkti un otrajā 16 punkti. Trešais tika “izvilkts” ar 26:24, taču ceturtajā arī zaudējums ar 21:25, kā rezultātā cīņa par zeltu izsapņota.

« 1 gada 8 »

Šai pat dienā otrs pāris bija Parnu VK un Rakvere VK, kur mājinieki ar 3:1 (27:25; 18:25; 25:21; 25:18) pievarēja Rakveri.

Pāri tika sadalīti – Ozolnieki pret Rakvere par 3. vietu un Jelgava pret Pērnavu par zeltu!

Noslēdzošo dienu iesāka Ozolnieki, kuri spraigā, emocionālā, karstā, azartiskā… pirmod divus setus zaudeja ar 34:26 un 22:25, kam sekoja divi pārliecinoši uzvareti – 25:16; 25:11.

Pieskaites sets iesākās par labu Rakverei, kura pat bija vadībā ar 10:5, taču, Ozolnieki parādot teicamu, varētu pat teikt izcilu aizsardzību sazaula Rakveri un izvilka šo setu un uzvarēja ar 15:13, kas Ozolniekiem atnesa BRONZAS medaļas!

« 1 gada 10 »

« 1 gada 5 »

Finālspēlē mājinieki Parnu pārliecinoši pieveica Jelgavas volejbolistus ar 3:0 (25:17; 25:20; 25:20) un svinēja savu mājinieku priekšā uzvaru!