Sveiciens visiem volejbola cienītājiem!

Jaunā Latvijas volejbola sezona sākas jau pavisam drīz.

Šī sezona ir nesusi vairākas izmaiņas, sākot ar līgu nosaukumiem, kuros piedalās abas Ozolnieku komandas, un beidzot ar VK Poliurs/Ozolnieki un VK Ozolnieki komandas sastāviem un to vadību.

Par līgām.

Latvijas augstākā līga (arī kaimiņos Igaunijā) ir pārtraukusi savu sadarbību ar ilggadējo un galveno sponsoru SCHENKER, kā rezultātā jaunā līga, kurā dalību pieteica arī Lietuviešu volejbola klubi, sauksies BALTIJAS līga. Tātad VK Poliurs/Ozolnieki spēles aizvadīs BALTIJAS līgā.

Latvijas_vf_logo  estonia_vf_logoLithuani_tf_logo

Latvijas volejbola līgu sadalījumā ir notikušas arī citas būtiskas izmaiņas. Ir likvidēta 1.līga un komandas, kas spēlēja šajā līgā no šīs sezonas ir pievienotas Nacionālajai līgai, kas tagad sadalīta divās divīzijās.

  • Nacionālā līga 1. divīzija
  • Nacionālā līga 2. divīzija

VK Ozolnieki 2014/2015. gada sezonas 1.vietas iegūšana mūsu komandai deva iespēju spēlēt Nacionālās līgas 1.divīzijā, taču tika pieņemts lēmums nekāpt uz augšu. Tāpēc šo sezonu VK Ozolnieki spēles aizvadīs Nacionālās līgas 2. divīzijā.

Komandu sastāvi un treneru maiņa.

VK Poliurs/Ozolnieki komandas galvenā trenera amatu ir atstājis Aldis Bērziņš un par tās galveno treneri ir kļuvis aizvadītās sezonas galvenā trenera asistents Guntis Atars. Guntis Atars šo vietu ir nopelnījis pateicoties labajam sniegumam iepriekšējā sezonā, kurā spēja VK Ozolnieki komandu aizvadīt līdz 1. līgas Čempiona titulam. Galvenajam trenerim šis gads būs dubultabildīgs, jo arī VK Ozolnieki viņš paliks kā galvenais treneris.

Galvenajam trenerim palīgā nāks un otrā trenera pienākumus pildīs Poliurs/Ozolnieki ilggadējais komandas kapteinis Ivo Baranovskis, kurš palēnām no profesionālā volejbolista karjeras atvadās, taču ne pavisam, jo iespējams redzēsim viņu arī vēl abu komandu sastāvā spēles laukumā. VK Ozolnieki komandā Ivo Baranovskis pildīs arī galvenā trenera pienākumus Gunta Atara prombūtnes laikā.

Ar pilniem komandas sastāviem variet iepazīties šeit: VK Poliurs/Ozolnieki un VK Ozolnieki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *