VK Ozolnieki kļūst par 1. līgas ČEMPIONIEM

Brīvdienās VK Ozolnieki un VK Valka aizvadīja izšķirošās spēles par 1. līgas Zeltu. Pašu pirmo spēli Ozolnieki aizvadīja Valkā, kur spraigā piecu setu cīņā pieveica mājiniekus, tas nozīmē, ka Ozolniekiem vajadzēja vēl tikai vienu uzvaru, lai kļūtu par 1. vietas ieguvējiem.

11. aprīļa spēle norisinājās Ozolnieku SC zālē, kura bija pilna ar faniem, gan Ozolnieku, gan tik pat lielu Valkas fanu pulku. Gaisotnē valdīja finālam cienīgas sajūtas un emocijas. Volejbolisti cīnījās par katru punktu, fani bļāva par katru savas komandas punktu.

Spēles sākumā, pirmajā setā abas komandas cīnījās punkts punktā, taču galotnē veiksmīgāki bija viesi – Ozolniekiem sets zaudēts ar 20:25.
Otrais sets bija tik pat sīvs kā pirmais. Šoreiz veiksme un meistarība bija Ozolnieku pusē, jo spēja no 22:24 izraut uzvaru ar 26:24.
Trešo setu Valka iesāka veiksmīgāk un visu setu bija 2-3 punktus priekšā – Valkas sets ar 25:22.
Pēc trešā zaudētā seta, gan komandas treneris Guntis Atars, gan komandas kapteinis Gatis Balodis volejbolistiem veltīja skaļus vārdus, ka ir jācīnās, jācīnās par katru bumbu, kas ir mūsu spēkos!
Tas palīdzēja un ceturto setu Ozolnieki iesāka pat ar 7:1 vadību, tad nedaudz pielaida klāt Valku 13:7.. 17:16, taču sets uzvarēts ar 25:22.

« 1 gada 9 »

Piektais izšķirošais sets – vai šodien būs zelts vai nebūs, Ozolnieki iesāka sliktāk nekā Valka. Pie rezultāta 1:4 Guntis Atars paņem Ozolniekiem minūti, bet tas nelīdz, nesanāk sadzīt Valkai pēdas 4:8.. 6:10.. un sets noslēgts Ozolniekiem pa sliktu 12:15, kā rezultātā visā spēlē zaudējums ar 2:3 (20:25; 26:24; 22:25; 25:22; 12:15).

Labākais punktu guvējs šajā  spēlē bija Gatis Balodis 27, Edgars Jusis 14, Nauris Polītis 11, Mārtiņš Pirtnieks 7, Armands Tartilovs 6, Atis Jansons 6, Sandis Pinte 3

Šī viesu uzvara ļāva Valkas volejbolistiem panākt sērijā 1:1 un pagarināt to līdz vēl vienai spēlei.

Tā kā VK Ozolnieki pamatturnīrā atradās augstākā vietā nekā VK Valka, tad trešo un izšķirošo spēli arī aizvadīja Ozolniekos.

Svētdienas spēle sākās jau pl. 12.00. Atpūta starp spēlēm bija par mazu – to varēja just Ozolniekiem, kuri pirmajā setā nevarēja iekustēties. Komandas kapteinim Gatim Balodim neveicās servē un visa komanda bija stīva un pirmais sets zaudēts ar 17:25.

« 1 gada 16 »

Otrā seta vidū Ozolnieki atdzīvojās, serves aizgāja un atdeva sevi visu par katru punktu – sets uzvarēts ar 25:21. Trešais sets bija vēl pārliecinošāks – 25:15. Ceturto setu Ozolnieki gāja visu laiku priekšā, līdzjutēji jau bija gatavi saukt “OŽI – ČEMPIONI”, taču Valka parādīja, ka tik vienkārši uzvaru neatdos un sīvā galotnē Valka setu paņēma ar 26:24.
Piekto un noslēdzošo setu Ozolnieki kā iesāka ar 3-4 punktu pārsvaru tā arī noslēdza to ar 15:12 un emocijām pārpildītā zāle eksplodēja ar Ozolnieku komandas un fanu bļāvieniem.

Labākais punktu guvējs šajā  spēlē bija Gatis Balodis 19, Edgars Jusis 15, Sandis Pinte 13, Armands Tartilovs 11, Mārtiņš Pirtnieks 10, Atis Jansons 4, Kristaps Balodis 1

Pēc šīm finālspēlēm komanda var nedaudz apsēsties un atpūsties, bet ir jādomā par nākotnes plāniem – turpināt cīņu 1. līgā vai varbūt uzlikt sev latiņu augstāk un nākamgad startēt Nacionālajā līgā? Tam vēl ir laiks paanalizēt, taču par šo sezonu ir jāsaka LIELS paldies komandas trenerim Guntim Ataram, kurš spēja vienas sezonas laikā komandā ieviest disciplīnu un smagus, taču nepieciešamus treniņus, jo bez šīm lietām nav iedomājami Čempionu cienīgi panākumi.
Paldies Kasparam Balodim, kurš uzņēmās trenera palīga un statistiķa lomu komandā.

Un neaprakstāms PALDIES uzticamākajiem faniem, kuri nāca, atbalstīja un ticēja! 😉