Ozolnieki piekāpjas Daugavpilij

Šovakar Ozolnieku Sporta centra zālē VK “Poliurs/Ozolnieki” uzņēma Daugavpils Universitātes komandu. Abas komandas cīnās par Latvijas Čempionāta 3. vietas iegūšanu.

Ozolnieki spēli iesāka pārliecinoši un līdz pat pirmā seta beigām nekas neliecināja, ka kaut kas varētu noiet greizi, taču pie rezultāta 20:15 notika neizskaidrojamais un Daugavpils spēja atspēlēties un izcīnīt pirmajā setā uzvaru ar 31:29.
Otrajā setā Ozolnieki viesiem neatstāja cerības un sets tika uzvarēts ar 25:14. Trešajā setā Daugavpils spēja saņemties un sets viņu 25:22. Ceturtais sets identisks tikai Ozolnieku labā 25:22.

« 1 gada 10 »

Piektajā setā pietrūka pavisam maz. Ozolnieki pat bija vadībā ar 14:13, taču nespēja nobloķēt Daugavpiliešu uzbrukumu. Daugavpils seta izskaņā spēja nobloķēt pēdējo Armanda atsisto bumbu un rezultātā viņiem iegūts sets ar 18:16.
Ozolniekiem zaudējums ar 2:3 (29:31; 25:14; 22:25; 25:22; 16:18).

Šodien Ozolnieku rindās rezultatīvākie Armands Āboliņš 32, Aivis Āboliņš 19, Gatis Augustāns 16 un Raimonds Vilmanis 14 punkti
Nākamo spēli Ozolnieki aizvadīs izbraukumā 11. aprīlī.