1. līgas finālsērija sākta ar uzvaru!

Vakar pēdējā pusfināla spēlē par iekļūšanu finālā VK Valka ar 3:2 un sērijā 2:1 uzvarēja VK Madona. Līdz ar to viņi kļuva par otriem fināla dalībniekiem.

VK Ozolnieki šodien devās izbraukumā uz Valku, kur uzsāka finālsēriju pret VK Valka.

Pārpildītajā Valkas ģimnāzijas zālē mājinieku komanda uzsāka ļoti pārliecinoši, rezultāts pat bija 7:1 Valkas labā. Seta gaitā Ozolnieki spēja nedaudz atspēlēties, taču par vēlu un sets zaudēts ar 23:25.

Pēc pirmās seta aukstās dušas Ozolnieki otro setu iesāka pārliecinošāk un visu setu bija 2-3 punktus priekšā un sets uzvarēts ar 25:21.

Trešajā setā tad Valkas komanda izvirzījās vadībā, tad Ozolnieki, taču seta vidū Ozolniekiem sāka pieklibot gan uzbrukums, gan uzņemšana un no 9:11 jau kļuva 13:17 un Ozolnieki piekāpjas ar 17:25.

« 1 gada 8 »

Ceturtais sets iesākās līdzīgi kā pirmais un pie rezultāta 1:4 Ozolnieku galvenais treneris Guntis Atars paņem minūti, kas ļauj panākt jau 5:5, taču tad atkal tiek pieļautas daudz kļūdas un pie 5:9 trenerim atkal nākas paņemt minūti. Pēc tam sekoja Ozolnieku “augšāmceļšanās” 6:11.. 10:12.. 11:14.. 14:14.. 20:19.. 24:20.. un cēlājs Atis Jansons ar skaistu mānu panāk 25:23.

Piektā seta sākums vēlreiz pierādīja to, ka šodienas spēlē Ozolniekiem bija grūtības ar setu sākumiem un jau atkal 0:3 un trenerim jāņem minūte. Minūtes paņemšana deva rezultātus, jo pēc tam jau tika panākts rezultāts 5:4.. 7:5.. 8:8.. 10:9.. 13:10.. 14:11 un pēdējo bumbu Valkas komandas kapteinis izservē autā – Ozolniekiem uzvara piecos setos 3:2 (23:25; 25:21; 17:25; 25:23; 15:11)

Nākamā spēle sestdien 11. Aprīlī 14:00 Ozolnieku Sporta centra zālē.

Valka sola vest šurp autobusu ar faniem, tā kā Ozolniekiem jābūt gataviem nodrošināt kārtīgu pretestību!