VK Poliurs/Ozolnieki vs VK Biolars/Jelgava 0:1

Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā kaimiņu komandas VK Poliurs/Ozolnieki un VK Biolars/Jelgava sāka Latvijas volejbola čempionāta 1/2 fināla spēles.

Spēlei Ozolnieku komandā bija pieteikti: Aivis Āboliņš, Armands Āboliņš, Gatis Balodis, Ivo Baranovskis, Emīls Elksnītis, Mārtiņš Jansons, Uģis Puķītis, Raimonds Vilmanis, Artūrs Vitkovskis, Kārlis Volodins un Andris Zadovskis.

Spēli pārliecinoši sāka Ozolnieki, kuri ar 25:21 noslēdza pirmo setu, taču otro un trešo setu atdeva mājiniekiem ar vienādu rezultātu 23:25 un 23:25. Ceturto setu Ozolnieki uzvarēja ar 25:21 un panāca setu neizšķirtu 2:2. Piektajā setā Ozolnieki atdūrās pret Jelgavnieku bloku, kā arī Biolars volejbolisti bija labi bumbu atsišanā un rezultātā Ozolniekiem tikai 6:15 un visa spēle zaudēta ar 2:3.

« 2 gada 5 »

Labākie spēlētāji bija Armands Āboliņš 19; Raimonds Vilmanis 18, Gatis Augustāns 16, Kārlis Volodins 15, Aivis Āboliņš 9, Artūrs Vitkovskis 3 punktiem.

Jāpiemin, ka Aivis Āboliņš  saskrienoties ar komandas biedru šajā spēlē guva potītes traumu un nav zināms vai varēs nākošajā spēlē palīdzēt komandai. Novēlam ātru atveseļošanos!IMG_1139

Nākamā spēle trešdien 18. martā 19:00 Ozolnieku SC zālē. To varēs vērot arī video tiešraidē SPORTACENTRS.COM. Abas komandas spēlēs līdz trīs spēļu uzvarai – tā arī tiks finālā!