VK Poliurs/Ozolnieki neiekļūs LČ finālā

Svētdien Zemgales Olimpiskajā Centrā norisinājās Latvijas Čempionāta trešā savstarpējā starp VK Poliurs/Ozolnieki un VK Biolars/Jelgava. Pirmajās divās spēlēs, identiski sīvos piecos setos uzvaras svinēja VK Biolars/Jelgava.

Trešā spēlē bija izšķirošā – ir uzvara – ir fināls, nav uzvara – spēle par trešo vietu. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums arī šajā spēlē ar 1:3 (16:25; 25:22; 23:25; 17:25).

« 1 gada 7 »

Ozolnieki Jelgavas komandai nespēja izrādīt pienācīgu pretestību. Jāatzīst, ka komandas tikai uz Armanda Āboliņa gūtajiem punktiem (23) izvilkt spēli nevar. Spēle nevedās ne Gatim Augustānam, kuram tikai 9 punkti, kā arī Raimondam Vilmanim kurš spēja izcīnīt tikai 4 punktus. Ļoti iepriecināja Emīls Elksnītis un Andris Zadovskis, kuri tika uzlaisti trešajā setā. Emīlam 4 punkti un Andrim 5 punkti.

Latvijas Čempiona tituls ir aiz muguras, bet cīņa par trešo vietu tikai vēl sāksies. Otrajā pārī spēlējošā Daugavpils universitāte arī ar sērijā 0:3 piekāpās RTU/Robežsardzei, tas nozīmē, ka par trešo vietu cīnīsimies ar DU komandu jau 4. aprīli izbraukumā Daugavpils OC.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *