VK Ozolnieki uzvar VK Valka ļoti nervozā spēlē

Šodien Ozolnieku SC zālē norisinājās 1. līgas spēle starp turnīra līderiem VK Ozolnieki un šobrīd trešajā vietā esošo VK Valkas komandu.

Jāatzīmē, ka VK Ozolnieku komandas rindās, pēc potītes traumas, ir atgriezies komandas kapteinis Gatis Balodis, taču bija jāiztiek bez galvenā trenera Gunta Atara, kurš vakar un šodien palīdz VK Poliurs/Ozolnieki komandai SCHENKER līgas Play-off izbraukumā Igaunijā pret Selver Tallinn cīņās par iekļūšanu Final Four.

galvenais tika atstāt Gatis Balodis, kuram šodien bija jāuzņemas gan kapteiņa loma, gan galvenā trenera. Otrā trenera loma bija Kasparam Balodim.

Spēli Ozolnieki iesāka ļoti mierīgi un nosvērti – Valkas volejbolistus visu laiku atstāja drošā distancē un neļāva pietuvoties. Pirmais sets uzvarēts ar 25:18. taču komandas kapteinis Gatis Balodis par izrunāšanos nopelnīja dzelteno kartiņu. Otrajā setā Ozolniekiem sāka parādīties nesaprotams aptumsums – aizsardzībā uzņemt bumbas vairs nevar, atsist bumbas vairs nevar, bija novērojamas arī nesaskaņas starp pašiem spēlētājiem, kā rezultātā zaudēts sets ar 21:25. Trešais sets sākās ar jau drošāku un līdzvērtīgāku spēli, bet galotnē Ozolnieki nespēja nokārtot dažas svarīgas bumbas un atkal zaudēts sets 24:26. Ceturtā seta pašā sākumā (par rupjību trešā seta noslēgumā) Gatis Balodis nopelnīja vēl vienu kartiņu, šoreiz jau sarkano un VK Valkas komandas ceturto setu iesāk ar 1:0.

« 1 gada 10 »

Otrais un trešais sets Ozolniekiem bija kā auksta duša, kas lika sakārtot galvas un ceturto setu nospēja jau pārliecinoši un Valkai neatstāt nekādas cerības – uzvarēts sets 25:13. Piektais sets bija līdzīgs. Ozolnieki izvirzījās vadībā ar 9:2, bet tad sekoja trīs kļūdas pēc kārtas un jau 9:5. Ozolnieki spēj palielināt distanci līdz 12:6. Taču VK Valka netaisījās padoties un spēja pievilkt līdz 13:10. Pie rezultāta 14:11 Valkas volejbolists ieservēja tīklā un spēle tika noslēgta ar Ozolnieku uzvaru 3:2 (25:18; 21:25; 24:26; 25:13; 15:11)