VK Ozolnieki iekļūst 1. līgas FINĀLĀ!

Šajās brīvdienās VK Ozolnieku volejbolisti aizvadīja Latvijas volejbola 1. līgas 1/2 finālspēles pret Gludi LM/Rīga komandu. Tā komanda, kura iegūst divas uzvaras, nodrošina sev vietu finālā.

Pirmā spēle norisinājās 28. martā izbraukumā Gludi LM/Rīga mājas zālē Rīgas 21. vidusskolā. VK Ozolnieki pirmo setu sāka pārāk pārliecinoši – visu setu bija vismaz 5 punktu priekšā Rīdziniekiem. Taču pie rezultāta 20:15 sāka pieklibot uzbrukums un uzņemšana. Rezultātā visiem par izbrīnu šis sets tika zaudēts ar 24:26.

Otrais sets līdz pat spēles galotnei bija mājinieku pusē + 1-2 punkti priekšā, taču seta izskaņā Ozolnieki izrāva uzvaru ar 27:25. Jāatzīst, ka šī seta zaudējums visticamāk novestu pie visas spēles zaudējuma.

« 1 gada 6 »

Trešajā un ceturtajā setā Ozolnieki turējās pāris punktus priekšā un spēja noslēgt spēli ar uzvaru 3:1 (24:26; 27:25; 25:20: 25:17).

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Gatis Balodis. Rezultatīvākie spēlētāji: Gatis Balodis 20, Edgars Jusis 16; Mārtiņš Pirtnieks 12, Nauris Polītis 12, Armands Tartilovs 11, Sandis Pinte 5, Atis Jansons 2 punkti. Sandis Pinte trešajā setā par izrunāšanos un spēles komentēšanu no rezervistu soliņa tika pie dzeltenās kartītes.

Šodien otro savstarpējo spēli VK Ozolnieki un Gludi LM/Rīga aizvadīja Ozolnieku Sporta Centra zālē. Ja vakar Ozolnieki morāli gatavi spēlei nebija un varēja just, ka nav tās dzirksteles, tad šodien bija pavisam pretēji – visi cīnījās no seta pirmā punkta līdz pat pēdējam. Ozolnieki viesiem nedeva brīvi izvērsties un ieskrieties. Bija grūta, bet pārliecinoša 3 setu uzvara (25:17; 25:22; 25:21).

« 1 gada 7 »

Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts 1. tempa uzbrucējs Mārtiņš Pirtnieks. Rezultatīvākie: Gatis Balodis 21, Mārtiņš Pirtnieks 9, Sandis Pinte 8, Edgars Jusis 8, Armands Tartilovs 3 un Atis Jansons 2 punkti.

Arī šodienas spēlē Sandis Pinte par izrunāšanos nopelnīja dzelteno kartīti :), taču jāatzīmē, ka Play-off spēles uz nerviem ir „uzkāpušas” ne tikai Ozolniekiem – arī Rīdzinieki, gan vakar, gan šodien dabūja pa vienai dzeltenajai kartiņai.

Fināla pretinieki tiks noskaidroti 4. aprīlī, kad VK Valka savās mājās uzņems Madonas volejbolistus. Šobrīd viņiem sērijā 1:1. Gaidīsim rezultātus.

Paldies Kasparam Balodim par spēles statistiku.