Ozolnieku dalība SCHENKER līgas Play-off beigusies

Šajās brīvdienās kaimiņos Igaunijā norisinājās pēdējās SCHENKER līgas Play-off  spēles par iekļūšanu Final Four.

Kā jau iepriekš rakstījām, pirmo spēli pret Selver Tallinn Ozolniekiem izdevās spraiga un emocionāla uzvara. Taču ne tik labi veicās izbraukuma pirmajā spēlē, kura norisinājās vakar. Tā beidzās ar pārliecinošu zaudējumus 0:3 (15:25; 20:25; 19:25). Cerība vēl zudusi nebija, jo spēļu attiecība uz to brīdi 1:1 – kurš nākamo spēli paņem, tas arī tiek nākamajā kārtā.

2015.02.28 Selver Tallinn vs VK Poliurs/Ozolnieki

Šodienas spēlē Ozolnieku pretestība bija daudz jūtamāka un varēja just, ka ja būtu katrā setā pa mazai veiksmītei – iznākums būtu citādāks. Pirmajā un otrajā setā Ozolnieki turējās labi un spēle ritēja ļoti līdzīgi, taču nedaudz pietrūka 21:25 un 22:25 pirmajos setos. Trešajā setā Ozolnieku bloks spēja nolikt Selver Tallinn uzbraukumus pie vienas un sets paņemts 25:21. Ceturto setu Ozolnieki iesāka ļoti labi un visu spēli, līdz pat galotnei bija vadībā. Galotnē tomēr kaut kas līdz galam nesanāca un uzvaru no rokām izlaista – 23:25. Spēles kopējais rezultāts 1:3 (21:25; 22:25; 25:21; 23:25).

2015.03.01 Selver Tallinn vs VK Poliurs/Ozolnieki

Ar šo spēli arī tika noslēgta Poliurs/Ozolnieki dalība SCHENKER līgas kausa izcīņā.

Par iekļūšanu labāko četriniekā cīnījās ne tikai Poliurs/Ozolnieki komanda, bet arī Jelgavnieki Biolars/Jelgava un Rīdzinieki RTU/Robežsardze.

Pirmajā spēlē Jelgavnieki Biolars/Jelgavas volejbolisti zaudēja Parnu VK 0-3 (-22;-14;-17). Vakardienas spēlē Biolars/Jelgava izbraukumā Parnu VK arī otro reizi bija pārāki ar 3-1 (21;-22;15;14), kā rezultātā no tālākās cīņas izstājās.

RTU/Robežsardze savu pirmo mājas spēli aizvadīja spraigā piecu setu cīņā un spēja BIGBANK Tartu komandu uzvarēt ar 3-2 (23;-22;16;-20;13). BIGBANK Tartu uzņemot RTU/Robežsardzi spēja to uzvarēt ar pārliecinošu 3-0 (21;23;20), kas nozīmēja, ka spēļu attiecība ir 1:1 un nepieciešama trešā, izšķirošā spēle. Tā norisinājās arī šodien, diemžēl Latvijas klubam neizdevās pārspēt otro reizi BIGBANK Tartu un mājiniekiem uzvara ar 3:1 (19;16;18-;14).