Aizvadītajās brīvdienās Ozolniekiem viduvējs sniegums

Šajās brīvdienās Ozolnieku volejbolisti kopumā aizvadīja trīs spēles – VK Poliurs/Ozolnieki devās izbraukumā uz Igauniju, kur SCHNEKER līgas spēlēs tikās ar Bigbank Tartu un Danpower Voru volejbolistiem. 1. Līgas komanda VK Ozolnieki svētdienas spēlē savā laukumā uzņēma Kuldīgas NSS komandu.

Sestdien volejbolu iesāka VK Poliurs/Ozolnieki komanda, kura Tartu pilsētā stājās pretī Bigbank Tartu (4. vieta turnīra tabulā) komandai.

Poliurs/Ozolnieku pieteikumā bija Toms Benjavs, Armands Āboliņš, Aivis Āboliņš, Artūrs Vitkovskis, Raimonds Vilmanis, Mārtiņš Jansons, Kārlis Volodins, Andris Zadovskis, Uģis Puķītis.

Kā jau izbraukuma spēlēs “pienākas”, pirmajā setā Bigbank Tartu komanda parādīja, ka mājās spēlēt ir vieglāk un līdz ar to paņēma pirmo setu ar 25:20. Pēc šī seta sekoja pamīšus seta uzvaras – otrais sets Ozolniekiem 25:21, trešais sets pārliecinoši Bigbank Tartu 25:16. Pēc stabila trešā seta zaudējuma Ozolnieki spēja saņemties un izcīnīt spraigu punkts-punktā setu ar 26:24. Piektajā setā spēki pietrūka un mājinieki paņēma iniciatīvu un uzvarēja ar 15:10 un visā spēlē 3:2 (25:20; 21:25; 25:16; 24:26; 15:10). Taču viens punkts turnīra tabulā ir klāt! Visa spēles statistika šeit.

Labākie punktu guvēji bija Armands Āboliņš 16, Raimonds Vilmanis 14, Andris Zadovskis 11, Kārlis Volodins 8, Artūrs Vitkovskis 7, Aivis Āboliņš 5.

Svētdien volejbols sākās Ozolnieku SC zālē, kur 1. līgas komanda VK Ozolnieki uzņēma savā laukumā Kuldīgas NSS volejbolistus.

Laikam jāsaka tā – ja galvas nav savā vietā, tad spēle arī neiet. No Ozolnieku volejbolistiem jau spēlei sākoties varēja sajust depresīvu noskaņojumu.

Pirmajā sētā Ozolnieki no viesu komandas varēja paņemt tikai 16 punktus. Sliktā spēle aizsardzībā un nespēja atsist bumbas vairāk punktus vienkārši nevarēja “sniegt”. Otrajā sētā jau bija nedaudz līdzīgāk un varēja paņemt iniciatīvu – 25:19 Ozolnieku labā. Trešajā setā identisks zaudējums 19:25.

« 1 gada 5 »

Ceturtajā setā Kuldīgas NSS komanda jaunākajiem spēlētājiem sāka parādīties kļūdas uzbrukumā, ka rezultātā Ozolnieki spēja šo setu uzvarēt ar pārliecinošu rezultātu 25:11. Taču kā vēsture rāda, pēc šādiem pārlieku viegliem ceturtajiem setiem seko zaudējumi – tā arī notika šoreiz – Kuldīgas NSS volejbolisti piekto setu uzvarēja ar 15:12.

Rezultātā Ozolnieku volejbolisti piekāpās ar 2:3 (16:25; 25:19; 19:25; 25:11; 12:15).

Jāatgādina, ka viens no galvenajiem komandas līderiem Gatis Balodis joprojām ārstē potītes traumu. Un jāapsveic Mārtiņš Pirtnieks ar  pirmo spēli pēc gandrīz identiskas potītes traumas – neliela nedrošība vēl bija manāma, bet nākamajā spēlē jābūt jau visam kārtībā.

Svētdienas pēcpusdienā VK Poliurs/Ozolnieki aizvadīja savu otro izbraukuma spēli pret Danpower/Voru.

Danpower/Voru komanda šobrīd atrodas turnīra tabulas pašā apakšā un viņa kontā ir tikai viena uzvarēta spēle pret otru pastarīti ASK/Kuldīga.

VK Poliurs/Poliurs šo spēli iesāka auksti un nesagatavoti, kas arī ļāva mājiniekiem paņemt šo setu ar 25:22. Nākamajos trīs setos Ozolnieki parādīja savu īsto raksturu un spējas, kā rezultātā uzvara visos nākamajos trīs setos un uzvara visā spēlē ar 3:1 (22:25; 25:21; 25:23; 25:17).

Īpaši jāatzīmē Armands Āboliņš, kurš izskatās, ka vēlas arī februārī būt par līgas labāko punktu guvēju – šajā spēlē Armandam 23 punkti. Apsveicam!

Pārējiem – Kārlis Volodins 14, Raimonds Vilmanis 10, Andris Zadovskis 10, Aivis Āboliņš 8, Mārtiņš Jansons 5, Arūtrs Vitkovskis 2 punktiem. Visa spēle statistika šeit.

Bildes no šīs spēles var aplūkot šeit.

Spēles atkārtojums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *