Zaudējam TTU

Šodien Poliurs/Ozolnieki Schenker līgas spēlā ar rezultātu 1-3 (27:25 22:25 22:25 23:25) piekāpās TTU vienībai.

Spēli Ozolnieki sāka sekojošā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš; 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 14. G. Garklāvs; libero 1. U. Puķītis. Rezervē palika –  4. T. Benjavs; 9. M. Jansons; 10. G. Augustāns; 13. A. Zadovskis.

Šodienas spēlē laukumā risinājās spraiga un aizraujoša cīņa. Uzvaras iespējas bija abām komandām. Laukumā ritēja līdzvērtīga spēkošanās un izšķirošie notikumi notika setu galotnēs. Mūsu komandas spēlētāji spēja „salauzt” pretinieku pirmā seta galotnē, bet nākamo trīs setu galotnēs spēcīgāki un veiksmīgāki bija mājinieki. Līdz ar to viņiem arī uzvara visā spēlē.

Šajā cīņā veiksmīgākais mūsu rindās bija Gatis Garklāvs. Šodienas spēlē viņš izcīnīja 24 punktus, 23 no tiem gūti uzbrukumā un 1 ar bloku. +/- koeficients + 11. Uzbrukuma efektivitāte 60.50%.

Nākamo spēli Oži aizvadīs 12. februāri Ozolnieku SC pl. 19.00 pret VK Biolars/Jelgava.