Svarīga uzvara

Vakar Ozolnieki Schenker līgas spēlā ar rezultātu 3-1 (14:25 25:22 25:22 25:19) uzvarēja Biolars/Jelgava vienību.

Spēli Poliurs sāka šādā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš; 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 14. G. Garklāvs; libero 1. U. Puķītis. Rezervē palika –  4. T. Benjavs; 9. M. Jansons; 10. G. Augustāns; 13. A. Zadovskis.

Pirmajā setā mūsu komandas spēlētāji rādija ļoti vāju sniegumu servju uzņemšanā. Līdz ar to bija grūti veidot veiksmīgu un produktīvu spēli uzbrukumā. Tas ļavā pretiniekam bez lielām grūtībām gūt uzvaru šajā setā. Pēc pirmā seta tika sakārto spēle servju uzņemšanā, un tas deva pozitīvu rezutātu. Saspēles vadītājs varēja improvizēt uzbrukumu veidošanā un uzbrucēji tajā darbojās rezultatīvi. Vēl tam visam klāt tika pieliktas agresīvas serves, un atlikušajos setos pretinieks tika apspēlēts. Un tā mēs tikām pie svarīgiem trīs punktiem.

Vakardienas spēlē labākais Ožu rindās bija Armands Āboliņš. Viņš izcīnīja 19 punktus, 16 no tiem gūti uzbrukumā, 2 ar bloku un 1 ar servi. +/- koeficients + 14. Uzbrukuma efektivitāte 53.30%.

Nākamo spēli Poliurs/Ozolnieki aizvadīs 15. februāri Daugavpils OC pl. 18.00 pret DU.