Divas fantastiskas uzvaras

Šajās brīvdienās Oži Schenker līgā aizvadīja divas spēles. Abās spēlēs tika aizvadīti pieci setu, un tika izcīnītas divas svarīgas uzvaras. Sestdien ar 3-2 (23:25 41:39 21:25 25:23 15:13) tika pieveikta RTU/Robežsardze, bet šodien ar 3-2 (25:19 16:25 19:25 26:24 15:11) tika uzvarēta Selver/Tallinn vienība.

Šīs spēles Oži sāka sekojošā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš; 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 10. G. Augustāns; libero 1. U. Puķītis un 4. T. Benjavs. Rezervē palika –  7. E. Baiks; 9. M. Jansons; 13. A. Zadovskis; 14. G. Garklāvs. Visi rezervisti šajā spēlē piedalījās epizodiski.

Spēlē pret RTU/Robežsardze otrajā setā tika uzstādīts Scehenker līgas rezultativitātes rekords. Šajā setā bija nepieciešams izcīnīt četrdesmit vienu punkts, lai tiktu pie uzvaras. Šajā maratona setā, protams, uzvarēja mūsējie.

Principā, abas spēles noritēja pēc līdzīga scenārija. Abās spēlēs lūzuma punkts bija ceturtais sets. Ceturto setu galotnēs, kad likās, mūsu vienībai būs jādodās mājas ar zaudējumu, jo pretinieks atradās stabilā vadībā, uz serves līnijas stājās Gatis Augustāns. Viņam padevās labas servju sērijas, protams, arī partneri palīdzēja ar fantastisku spēli aizsardzībā un uzbrukumā. Un līdz ar to, šie seti tika izvilkti, un uzvarētāju noskaidrošana bija jāatliek uz piektajiem setiem. Abās spēlēs, piektajokos setos, Ožu spēlētāji morāli un fiziski bija parāki par pretiniekiem, un tāpēc tika izcīnītas divas skaistas uzvaras.

Nākamo spēli Poliurs/Ozolnieki Scenker līgā aizvadīs 7. decembrī pl. 17.00 Poltsamaa Felix SH pret BIGBANK/Tartu.