Zaudējums Daugavpilī

Šodien Poliurs/Ozolnieki Schenker līgas spēlē ar rezultātu 1-3 (14:25 25:20 17:25 21:25) zādēja Daugavpils Universitātes komandai.

Spēli Ozolnieki sāka sekojošā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš; 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 14. G. Garklāvs; libero 1. U. Puķītis. Rezervē palika –  4. T. Benjavs;; 7. E. Baiks; 9. M. Jansons; 10. G. Augustāns; 13. A. Zadovskis.

Pirmajā setā mūsu komandas spēlētāji ļoti vāji nospēlēja uzbrukuma un tāpēc „bez variantiem” zaudēja šo setu. Otrajā setā tika sakārtota spēle uzbrukumā un līdz ar to arī tika izcīnīta uzvara setā. Savukārt, trešajā un ceturtajā setā atkal pajuka spēle uzbrukumā, un tāpēc zaudējums šajos setos, un visā spēlē.

Nākamo spēli Poliurs/Ozolnieki aizvadīs 10. novembrī pl. 16.00 Ozolnieku SC pret Parnu VK.