Pieveicam spēcīgo Pērnavu

Šodien Oži kārtēja Schenker līgas volejbola spēlē ar rezultātu 3-2 (25:19 26:28 25:19 20:25 15:11) pieveica Pernu VK vienību.

Šodienas spēli Poliurs sāka sekojošā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš; 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 10. G. Augustāns; libero 1. U. Puķītis. Rezervē palika –  9. M. Jansons; 10. G. Augustāns; 13. A. Zadovskis; 14. G. Garklāvs. Visi rezervisti šjā spēlē piedalījās epizodiski.

Pirmais sets. Seta sākums aizritēja līdzīgā cīņā. Kad komandas devās otrajā tehniskajā pārtraukumā, rezultāts bija 16:15 Ožu labā. Pēc pārtraukuma mūsu vienība ar veiksmīgu spēli blokā un uzbrukumā prata panāk piecu punktu pārsvaru, un rezultāts kļuva 21:16, Ozolnieku komandas labā. Atlikušajā seta daļā mūsu komandas spēlētāji kļūdas nepieļāva un līdz ar to uzvarēja šo setu.

Otrais sets iesākās līdzīgi pirmajam, komandas viena otrai izrādīja līdzīgu pretestību. Seta sākumā neviena no komandā lielu pārsvaru neieguva. Bet tad Oži parādīja labu spēli aizsardzībā un uzbrukuma, un rezultāts kļuva 16:13 mūsējo labā. Pie rezultāta 18:15 Pērnavas treneris veica cēlāju maiņu, un tas deva savu efektu, jo viesi spēja izlīdzināt rezultātu, un izvirzīties vadība ar 23:21. Seta galotne bija īsts trilleris, abas vienības cīnījās par katru punktu, un neviens negribēja šo setu zaudēt, bet šoreiz veiksme uzsmaidīja viesiem no Igaunijas. Viņi šo setu uzvarēja ar 28:26.

Trešajā setā līdz 12:12 norit līdzvērtīga spēkošanās. Bet tad Ožiem padodas laba servju sērija, un mēs jau esam stabilā vadībā –  20:12. Atlikušajā seta daļa noturam šo pārsvaru un gūstam uzvaru šajā setā.

Ceturtajā setā noritēja haotiska cīņa. Te piecu punktu pārsvars vienai komandai, te otrai komandai. Seta beigās pajuka mūsu komandas uzbrukums, un to veiksmīgi izmantoja viesi, panākot vadību, un noslēdzot šo setu ar uzvaru. Līdz ar to uzvarētāja noskaidrošana tika atlika uz izšķirošo setu.

Piektā seta sākumā notika līdzvērtīga spēkošanās. Kad rezultāts bija 4:4, uz serves līnijas stājās Gatis Augustāns. Viņam padevās laba servju sērija, un mēs jau esam vadība ar 8:4. Turpinājumā mūsu komandu vājuma brīži nepiemeklāja, un Oži izcīnija uzvaru šajā setā un visā spēlē.

Nākamo spēli Poliurs/Ozolnieki aizvadīs 16. novembrī pl. 18.00 Ozolnieku SC pret Rakveri.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *