Sāpīgs zaudējums

Šodien Schenker līgas spēlē Poliurs/Ozolnieki ar rezultātu 2-3 (22:25 25:20 19:25 25:21 12:15) piekāpās RTU/Robežsardzei.

Spēli Oži sāka sekojošā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš, 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 10. G. Augustāns; libero 1. U. Puķītis. Rezervē palika – 4. T. Benjavs; 9. M. Jansons; 13. A. Zadovskis; 14. G. Garklāvs.

Pirmie četri seti aizritēja kā pa viļņiem. Te uzvar viena komanda, te uzvar otra komanda. Šajos setos uzvarēja tā komanda, kura stabilāk spēlēja uzbrukumā. Un tā abas vienības uzvarētāja noteikšanu atlika uz piekto – izšķirošo setu. Šo setu labāk iesāka mūsēji, jo pretinieks netika galā ar mūsu servēm. Oži piektajā setā izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:1. Bet tad pajuka mūsu komandas servju uzņemšana, un pretinieks to izmantoja, mainoties laukuma pusēm rezultāts jau bija 8:6 RTU/Robežsardzes labā. Turpinājumā Poliurs spēlētāji savu sniegumus nespēja uzlabot, un līdz ar to viesi no Rīgas izcīnīja uzvaru.

Nākamo spēli mūsu komanda aizvadīs 13. oktobrī plkst. 16.00 Kalev SH pret Selver/Tallina.

2 thoughts on “Sāpīgs zaudējums

  1. varbut mazas dejotajas patrauceja caliem koncentreties.bet spele kopuma laba,iznemot baranovski

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *