Pamatīga sakāve

Šodien Oži savās mājās Schenker līgas spēlē ar rezultātu 0-3 (15:25 17:25 16:25) zaudēja BIGBANK Taru vienībai.

Spēli Oži sāka sekojošā sastāvā – 2. I. Baranovskis; 5. Armands Āboliņš; 7. E. Baiks; 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins, 14. G. Garklāvs; libero 4. T. Benjavs. Rezervē palika –  1. U. Puķītis; 6. Aivis Āboliņš; 9. M. Jansons; 10. G. Augustāns; 13. A. Zadovskis.

Pirmajos divos setos Ožu komandas spēlētāji netika galā ar Tartu komandas servēm. Servju uzņemšana bija ļoti zemā līmenī. Līdz ar to, mēs nespējām organizēt normālu uzbrukumu un spēli blokā. Tāpēc Tartu šo divus setus uzvarēja bez lielām grūtībām.

Trešajā setā treneris centās darīt ko lietas labā un laukumā laida rezerves sastāvu. Šo setu mūsējie sāka šādā sastāvā – 5. Armands Āboliņš; 6. Aivis Āboliņš; 8. R. Vilmanis; 9. M. Jansons; 10. G. Augustāns; 13. A. Zadovskis; libero 4. T. Benjavs. Šie spēlētāji vismaz sakārtoja spēli servju uzņemšanā un līdz seta vidum izrādīja cienījamu pretestību pretiniekiem. Bet tad pajuka spēle uzbrukumā, un Tartu bez lielas piepūles guva uzvaru šajā setā, un visā spēlē.

Nākamo spēli Oži aizvadīs 30. oktobrī pulkstens 19.30 Zemgales OC pret VK Biolars/Jelgava.