VK „Ozolnieki JNSC” izslēgšanas spēles sāk ar zaudējumu

Vakar 1. līgas pirmajā ¼ fināla spēlē Ozolnieki ar rezultātu 1-3 (20:25 25:21 16:25 21:25) piekāpās Valgundei.

Ožiem šajā spēlē nācās iztikt bez trijiem pamatsastāva spēlētājiem – Gata Baloža, Aivja Āboliņa un Kristapa Baloža. Šie spēlētāji pēc turnīra nolikuma izslēgšanas spēlēs nedrīkst piedalīties, jo ir arī pieteikti Poliurs/Ozolnieki sastāvā. Līdz ar to Oži šo spēli sāka šādā sastāvā – J. Balodis, J. Počs, J. Valerts, J. Leitis, E. Kalniņš, R. Aģis. Rezervē palika – M. Miklāvs, G. Kamols un A. Daneiks.

[nggallery id=62]

Spēlei visi bija noskaņojušies kaujinieciski, un spēle iesākās interesantā un aizraujošā cīņa, visi Ožu spēlētāji cīnījās katrā epizodē. Bet tad pirmajā setā pie rezultāta 11:11 notika negadījums – Jānis Leitis sastiepa potīti, līdz ar to mūsu komanda palika bez saspēles vadītāja. Jāņa vietā laukumā devās Gints Kamols. Par cik Gints ir pirmā tempa spēlētājs, nevis cēlējs, visai Ožu komandai nācās pārslēgties uz citu spēli. Oži spēlēja netradicionāli, uzbrukumi tika veidoti caur otro un ceturto zonu. Neskatoties uz to, ka mūsu vienība bija palikusi bez sava saspēles vadītāja, spēlētāji nepadevās un turpināja cīnīties par katru punktu. Pirmo setu gan nācās zaudēt, bet otrajā setā mūsu spēlētāju neatlaidība tika atalgota ar uzvaru. Trešajā un ceturtajā setā pietrūka „īsta” cēlāja atjautība un precizitāte un līdz ar to tika piedzīvots zaudējums.

P.S. Tas ir panākums, ka bez saspēlēs vadītāja pret Valgundi tika uzvarēts viens sets.