Play-off iesākts ar uzvaru

Vakar Poliurs/Ozolnieki Daugavas sporta namā ar rezultātu 3-2 (20:25 22:25 25:18 27:25 15:10) pieveica Lāsi-R.

Traumu sadziedējis bija Valērijs Lomakins un līdz ar to Oži spēli pret Lāsi-R sāka šādā sastāvā – 2. I. Baranovskis, 4. A. Siļutins, 5. V. Lomakins, 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins 12. A. Āboliņš, libero 105,2 U. Puķītis. Rezervē palika – 9. K. Balodis, 14. H. Regža. Spēles gaitā Haralds nomainīja Aivi un ļoti labi iegāja spēlē.

Pirmos divus setu mūsu vienībai piekliboja servju uzņemšana, un pretinieki no Lāse fantastiski spēlēja aizsardzībā. Šie bija galvenie iemesli, kāpēc Oži zaudēja pirmos divus setus. Atlikušajos setos Ozolnieki/Poliurs mazliet uzlaboja spēli servju uzņemšanā, svarīgos momentos labi nospēlēja blokā un veiksmīgi uzservēja, tas viss deva uzvaru pēdējos trijos setos un visā spēlē.

Lai izcīnītu uzvaru divu spēļu summā un iekļūtu spēcīgāko četriniekā, Ozolniekiem savās mājās 5. martā pl. 18.00, Lāse ir jāuzvar ar jebkādu rezultātu. Gadījumā, ja tiks piedzīvots zaudējums piecu setu cīņā, tad tiks aizvadīts zelta sets. Ja tiks zaudēts ar 0-3 vai 1-3, tad nākamajā kārtā iekļūs pretinieki.

P.S. Šajā spēlē Ožu spēlētāji parādīja raksturu.