Oži Schenker līgā izcīna bronzu!

Sestdien mūsu vienība aizvadīja pusfināla cīņu, kurā tikās ar turnīra favorītu Tallina Selver, un piedzīvoja bezierunu zaudējumu ar rezultātu 0-3 (19:25 17:25 15:25). Līdz ar to Ožiem nācās cīnīties par trešo vietu ar otra pusfināla neveiksminiekiem Tartu Pere Leib, kas ar 1-3 piekāpās Pērnavai. Cīņa par trešo vietu Poliurs/Ozolnieki skaistā un aizraujošā cīņā ar rezultātu 3-1 (27:25 21:25 25:20 26:24) pārspēja Tartu Pere Leib un līdz ar to Schenker līgas sezonai tika pielikts bronzas punkts.

[nggallery id=64]

Bronzu Ozolnieki izcīnīja sekojošā sastāvā – Ivo Baranovskis, Aivars Siļutins, Valērijs Lomakins, Gatis Balodis, Raimonds Vilmanis, Kristaps Balodis, Kārlis Volodins, Aivis Āboliņš, Haralds Regža un Uģis Puķītis. Treneris – Zigismunds Grigoļunovičs, trenera palīgs – Aldis Bērziņš.

Par bronzas spēles labāko spēlētāju tika atzīts Ivo Baranovskis, bet par visa turnīra labāko diagonāli Valērijs Lomakins.

P.S. Šoreiz Oži pārstāvēja ne tikai savu novadu, bet arī visu valsti un pārstāvēja to godam. Paldies arī Ožu faniem, kas ziedoja savu laiku un enerģiju, lai fantastiski atbalstītu savu komadu.

 

 

One thought on “Oži Schenker līgā izcīna bronzu!

  1. Puišu izdarīja visu ko varēja.MALAČI!!! Kārtējo reizi pierādījām, ka labākie volejbola fani atrodas Ozolniekos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *