VK „Ozolnieki JNSC” ar grūtībām iekļūst Play-off!

Sestdien pirmās līgas spēlē Ozolnieki savās mājās tikās ar Kuldīgu un ar rezultātu 0-3 (18:25 9:25 20:25) šo spēli zaudēja.

Šajā spēlē Ožiem palīdzēt nevarēja abi komandas līderi Aivis Āboliņš un Gatis Balodis, jo viņi kopā ar lielo komandu bija devušies uz Igauniju. Līdz ar to Ozolnieki spēli sāka šādā sastāvā – J. Balodis, J. Počs, M. Miklāvs, J. Valerts, K. Balodis, E. Kalniņš. Rezervē palika – J. Leitis un A. Daneiks.

Kuldīgai šajā spēlē neko nevajadzēja, bet, savukārt, Ozolniekiem vajadzēja izcīnīt uzvaru, lai nodrošinātu sev vietu Play-off. Neskatoties uz šiem apstākļiem Kuldīga spēlēja spēcīgākajā sastāvā, bet Ožiem nācās iztikt bez abiem līderiem. Līdz ar to viesi bija pārāki visos volejbola elementos un apspēlēja mūsu vienību bez problēmām. Pēc šī zaudējuma likās, ka izslēgšanas spēles ir palaistas garām, jo tuvākajiem sekotājiem no Daugavpils atlika izcīnīt divas uzvaras pret vājākajām līgas komandām, bet Daugavpils to nespēja izdarīt, un tas nodrošināja Ožu iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Pamatturnīrā Ozolnieki palika astotajā vietā un izslēgšanas spēlēs tiksies ar turnīra uzvarētājiem no Valgundes.

P.S. Izslēgšanas spēlēs būs grūti, jo šajās cīņas nevarēs palīdzēt komandas līderi un tas nozīmē, ka pārējiem spēlētājiem ir jāparāda fantastisks sniegums, lai izcīnītu uzvaras pret komandām, kas turnīrā ir izcīnījušas augstāku vietu. 

2 thoughts on “VK „Ozolnieki JNSC” ar grūtībām iekļūst Play-off!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *