Izbraukuma tūrē divas neveiksmes!

Poliurs/Ozonieki iepriekšējās brīvdienās devās izbraukumā uz Tallinu un piedzīvoja divus zaudējumus. Sestdien tika zaudēts TTU vienībai ar rezultātu 1-3 (23:25 14:25 25:23 12:25). Savukārt, svētdien Oži piekāpās Selver vienībai ar rezultātu 0-3 (18:25 22:25 17:25).

Spēli pret TTU Oži sāka šādā sastāvā – 2. I. Baranovskis, 4. A. Siļutins, 5. V. Lomakins, 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins 12. A. Āboliņš, libero 105,2 U. Puķītis. Rezervē palika – 7. G. Balodis, 9. K. Balodis un 14. H. Regža. Gatis un Haralds spēlē iesaistījās epizodiski.

FOTO: TTU – Ozolnieki

[nggallery id=55]

Šajā spēlē mūsu vienība rādijā ļoti vāju sniegumu, komandai nebija cīņas spara, servju uzņemšanas, bloka, un ļoti blāvu sniegumu uzbrukumā demonstrēja komandas līderi. Ar šādu spēli nevarētu pārspēt pat turnīra vājāko vienību, tāpēc arī šajā spēlē tika piedzīvots bezierunu zaudējums.

Spēlē pret Selver vienību Ožu sastāvs bija sekojošs – 2. I. Baranovskis, 4. A. Siļutins, 5. V. Lomakins, 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins 12. A. Āboliņš, libero 105,2 U. Puķītis. Rezervē palika – 7. G. Balodis, 9. K. Balodis un 14. H. Regža.

FOTO: Selver – Ozolnieki

[nggallery id=56]

Šajā spēlē Oži demonstrēja labāku sniegumu nekā iepriekšējā spēlē. Bija labas serves, uzbrukums un aizsardzība, bet piekliboja spēlē servju uzņemšanā un pretinieku pirmā tempa spēlētāju neitralizēšanā, un šie arī bija tie galvanie zaudējuma iemesli.

P.S. Spēli pret TTU labāk atrāk aizmirst, tas bija volejbola murgs…Pozitīvais ir tas, ka pēc tik briesmīgas spēlēs spēlētāji spēja saņemties un nākamajā dienā demosntrēt cienījamu volejbolu. Nespēja uzvarēt, bet spēlēja vismaz volejbolu, tas nozīmē, ka nākamajās spēlēs varam cerēt, ka tiks izcīnīta kāda uzvara.  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *