Derbijā atkal uzvar Oži

Vakar Ozolnieki interesantā spēlē ar rezultātu 3-0 (27:25 25:23 25:21) OC Zemgale pieveica principiālo pretinieku VK „Biolars”.

Ozolnieki spēli sāka šādā sastāvā – 2. I. Baranovskis, 4. A. Siļutins, 5. V. Lomakins, 8. R. Vilmanis, 11. K. Volodins 12. A. Āboliņš, libero 105,2 U. Puķītis. Rezervē palika – 7. G. Balodis, 9. K. Balodis, 14. H. Regža. Pirmā seta vidū potīti sastiepa Valērijs Lomakins un viņa vietā laukumā devās Gatis Balodis. Epizodiski šajā spēlē piedalījās arī Haralds Regža.

[nggallery id=58]

Pirmie divi seti pēc scenārija bija ļoti līdzīgi. Šie seti aizritēja interesantā un aizraujošā cīņa, jo spēlē ritēja punkts punktā un abas komandas rādīja saturīgu sniegumu. Viss izšķīrās šo setu saspringtajās galotnēs. Un šeit aukstasinīgāki un veiksmīgāki bija mūsu Poliurs/Ozolnieki, mūsējie vajadzīgajā momentā labi nospēlēja aizsardzībā, uzbrukumā un servēs un tas deva tik svarīgās uzvaras šajos setos.

Trešais sets sākās mazliet negaidīti, jo Biolars pēc Ožu spēlētāju vairākām kļūdām izvirzījās vadībā ar rezultātu 4:0. Pie šāda rezultāta Ozolnieku galvenais treneris bija spiests ņem pusminūtes pārtraukumu. Šis pārtraukums bija īsti vietā, jo pēc tā mūsu komandas spēlētāji sāka spēlēt pārliecinošāk un bez lielām kļūdām. Šo iemeslu dēļ Ožu vienība izvirzījās pārliecinošā vadībā un pārliecinoši arī uzvarēja šo setu. Un līdz ar to iznāca ļoti skaists spēlēs gala rezultāts 3-0 Ožu labā.

P.S. Ja mūsējie spēlēs ar tādu atdevi, tad skaistas uzvaras būs biežāk!!!